Kalite Politikası

Kalite Politikası

Kaliteli ve zamanında iş bitirmeyi ilke edinen Eze İnşaat, üstlendiği tüm projeleri uzman bilgi birikimi, rekabetçi yapısı ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizmet anlayışı ile tamamlamaktadır. Uluslararası anlamda kabul edilen Kalite Yönetim, Çevre Yönetim, İş Sağlığı ve Güvenliği Standartlarına uygun olarak yürüttüğü ve sürekli geliştirdiği tüm faaliyetlerinde; etik değerlere saygı ve çalışanlarına adil ve saygılı davranışları ilke olarak benimsemiştir.

SERTİFİKALARIMIZ

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Eze İnşaat Şirketinin Kalite Yönetim Sistemi, UKAS’ın (İngiliz Akreditasyon Servisi) ve aynı zamanda TÜRKAK’ın (Türk Akreditasyon Kurumu) akredite ettiği AJA9000 Belgelendirme Ltd. Şti. (şimdiki unvanı Alcumus ISOQAR) firması tarafından EN ISO 9001:2015 sertifikası ile belgelendirilmiştir.

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

Eze İnşaat Şirketinin Kalite Yönetim Sistemi, UKAS’ın (İngiliz Akreditasyon Servisi) ve aynı zamanda TÜRKAK’ın (Türk Akreditasyon Kurumu) akredite ettiği AJA9000 Belgelendirme Ltd. Şti. (şimdiki unvanı Alcumus ISOQAR) firması tarafından EN ISO 14001:2015 sertifikası ile belgelendirilmiştir.

İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

Eze İnşaat Şirketinin İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, AJA9000 Belgelendirme Ltd. Şti. (şimdiki unvanı Alcumus ISOQAR) firması tarafından ISO 45001:2018 sertifikası ile belgelendirilmiştir.

HİZMETLERİMİZ